Oglądać film Temný dům online

Odtwarzaj film Temný dům online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 427 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online drama, krimi, thriller Temný dům w
  Oglądać Temný dům online
Gatunek:
drama, krimi, thriller
Reżyseria:
Wojciech Smarzowski
Aktorzy i postacie:
Arkadiusz Jakubik (Edward Srodon), Marian Dziedziel (Zdzislaw Dziabas), Kinga Preisová (Bozena Dziabasowa), Bartlomiej Topa (Mróz), Katarzyna Cynke (Maria Lisowska / Grazyna Srodoniowa), Robert Wabich (Lisowski)
Państwo:
Polsko
Data produkcji:
2009
Opis:
Detektivní zápletka nás zavádí do drsné krajiny bieszczadských hor. Ve dvou časových rovinách - zločinu a vyšetřování - se seznamujeme s příběhem vášně a násilí. Obě dějové linie spojuje hlavní svědek, Edward Środoń, který se před lety náhodou objevil v hospodářství rodiny Dziabasů a spustil tak sérii tragických událostí. Temnou atmosféru stupňuje zasazení snímku do období 70. a 80. let v komunistické Polské lidové republice. Scénář filmu, jemuž se přezdívá "polské Fargo", vznikal dlouhých dvanáct let a autoři v něm čerpají z tradice antického dramatu i detektivky. Smarzowski spojuje psychologickou sondu s thrillerem a pátráním po pravdě, která vždycky bývá nebezpečná.
Ocena:
74 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English