Oglądać film Thelma i Louise online

Odtwarzaj film Thelma i Louise HD online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online akďż˝nďż˝, drama, akční Thelma i Louise w TVP2
  Zwiastun do filmu Thelma i Louise   Oglądać Thelma i Louise online
Gatunek:
akďż˝nďż˝, drama, akční
Reżyseria:
Ridley Scott
Aktorzy i postacie:
Susan Sarandonová (Louise Sawyerová), Geena Davisová (Thelma Dickinsonová), Harvey Keitel, Michael Madsen (Jimmy), Christopher McDonald (Darryl), Stephen Tobolowsky (Max)
Państwo:
USA
Data produkcji:
1991
Opis:
Dobrodružná road movie, která je současně s psychologickým dramatem dvou žen, které se vydávají na cestu ke svobodě, za kterou jsou ochotny zaplatit i cenu nejvyšší.

Dramatický příběh dvou mladých Američanek, které si chtěly udělat víkendový výlet, ale nešťastnou náhodou spustily řetěz událostí, které z nich učinily zločince a vedly k zoufalému pokusu o útěk před spravedlností. Mimořádný snímek s filozofickými ambicemi, v němž tvůrci kombinují kriminální zápletku a klasickou "roadmovie" s hlubší výpovědí o současném světě i o vztahu pohlaví. Ke kvalitám filmu přispívá i vynikající kamera a herecké výkony představitelek hlavních rolí.
Ocena:
76 %
Oglądaj na:
TVP2 TVP2 Archív a všechna videa pořadů televize TVP2 online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English