Oglądać film To je vražda, napsala: Konečně na svobodě online

Odtwarzaj film To je vražda, napsala: Konečně na svobodě HD online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, drama, krimi, zďż˝hady, akční, dobrodružný, fantasy To je vražda, napsala: Konečně na svobodě w ČT1
  Oglądać To je vražda, napsala: Konečně na svobodě online
Gatunek:
akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, drama, krimi, zďż˝hady, akční, dobrodružný, fantasy
Reżyseria:
Anthony Pullen Shaw
Aktorzy i postacie:
Angela Lansburyová (Jessica Fletcherová a Sarah McCulloughová), Phylicia Rashadová (Cassandra Hawkinsová), Michael Jace (Samuel Pinkney), David Ogden Stiers (Stanford Thornton), Madison Mason (Charles Hobbs), Tim Abell (Jeb McNell)
Państwo:
USA
Data produkcji:
2001
Opis:
Úspěšná spisovatelka Jessica Fletcher a její další případ, tentokrát hluboko v minulosti, kam se vydává odhalit pravdu o vraždě černého otroka.

Úspěšná spisovatelka detektivních románů a bývalá policistka Jessica Fletcher se na pozvání vypraví na přednášku Cassandry Hawkins, odbornice na historii černochů. Je fascinována nejen její prací, ale také neúnavným úsilím očistit jméno svého předka, otroka Samuela Pickneyho, který byl lynčován v roce 1861 poté, co byl obviněn z vraždy svého majitele. Jessica se jí rozhodne pomoci a pustí se do řešení dávné záhady, neboť překvapeně zjistí, že také její rodina měla s dávným případem cosi společného. A tak se ponoří do historie vzdálené téměř 140 let, aby tu s pomocí svého vlastního předka, virginské aristokratky Sarah McCullough, která jak se ukáže ze starých dopisů, byla sama výtečným amatérským detektivem a už tenkrát se snažila obviněnému Samuelovi pomoci.
Ocena:
68 %
Oglądaj na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English