Oglądać film Transcendence online

Odtwarzaj film Transcendence online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 78 filmów i 54 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 31.50 zł
Film Transcendence
  Zwiastun do filmu Transcendence   Oglądać Transcendence online
Gatunek:
akční, drama, mysteriózní, sci-fi, thriller
Reżyseria:
Wally Pfister
Aktorzy i postacie:
Johnny Depp (Will Caster), Rebecca Hallová (Evelyn Casterová), Paul Bettany (Max Waters), Cillian Murphy (agent Buchanan), Kate Maraová (Bree), Cole Hauser (Colonel Stevens)
Kraj:
Velká Británie, Čína, USA
Data produkcji:
2014
Opis:
Co kdyby vznikl zcela nový druh inteligence?

Pohledný a úspěšný vědec Will Caster má velký celoživotní sen: vytvořit stroj obdařený umělou inteligencí i schopností vnímat emoce, který by dokázal soustředit kolektivní vědění a vědomí lidstva. Jeho kontroverzní experimenty z říše snů mu přináší slávu i nepřátele. Extremisté z řad odpůrců umělé inteligence se ho pokusí zastavit a spáchají na něj atentát ve chvíli, kdy je jeho dílo téměř u konce. Sami tím však "božský experiment" uspíší a Will osobně se v projektu transcendence stane hlavním hrdinou. Pro jeho ženu Evelyn a dalšího vědce Maxe zde totiž neleží otázka, zda je to možné, ale zda je to správné. A co se vlastně stane. Willovo vědomí připojí k super počítači a obřímu vesmíru umělé mysli, kterou sám vytvořil. Důsledky záhy pocítí celý svět. Willova původní touha obsáhnout vědění celého světa se však rychle mění v jiný cíl: získat nad celým světem kontrolu. "Pokud ho nezastavíme, bude to konec lidstva v té podobě, jak ho známe," konstatuje ve filmu postava Morgana Freemana.
Ocena:
63 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 54 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English