Oglądać film
Tři muži na zabití
online

Film Tři muži na zabití
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 108 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o filmie

Profesionální hráč Michel Gerfaut jde v noci domů a v lese najde těžce poraněného muže. Odveze ho do nemocnice. Vyjde najevo, že autonehoda, která zdánlivě způsobila jeho zranění, byla jen zastíracím manévrem. Muž byl totiž zastřelený. Od toho okamžiku Gerfauta pronásledují gangsteři - jak se ukáže, z pověření nesmírně bohatého obchodníka s drogami Emmericha. Ten si totiž myslí, že Gerfaut je ve spojení s jeho konkurenty. Do věci zatáhnou i Gerfautovu přítelkyni Béu.
Gerfautovi se přesto podaří vyváznout bez úhony a odstraní i Emmericha. Nabídku jeho následovníka Leprinceho, aby pro něho pracoval, však odmítá. Ten ho varuje, aby byl odteď vždy ve střehu. Jednoho dne Gerfauta na ulici zezadu zastřelí neznámy útočník...

Gatunek: Dramat, Kryminalny, Thriller
Reżyseria: Jacques Deray
Aktorzy: Alain Delon (Michel Gerfaut), Dalila Di Lazzaro (Béa), Michel Auclair (Leprince), Pascale Roberts (Paní Borelová), Lyne Chardonnet, Jean-Pierre Darras (Chocard)
Kraj: Francja
Data produkcji: 1980
Ocena: 66 %
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja