Oglądać film Údolí vlků online

Odtwarzaj film Údolí vlků online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 455 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online akční, dobrodružný Údolí vlků w
  Zwiastun do filmu Údolí vlků   Oglądać Údolí vlků online
Gatunek:
akční, dobrodružný
Reżyseria:
Serdar Akar, Sadullah Sentürk
Aktorzy i postacie:
Necati Sasmaz (Polat Alemdar), Billy Zane (Sam William Marshall), Ghassan Massoud (Abdurrahman Halis Karuki), Gürkan Uygun (Memati Bas), Bergüzar Korel (Leyla), Kenan Coban (Abdülhey Çoban)
Państwo:
Turecko
Data produkcji:
2006
Opis:
V průběhu protiteroristické akce amerických jednotek pod vedením Sama Williama Marshalla je několik tureckých vojáků omylem zatčeno a nelidsky poníženo. Jeden z nich těsně před tím, než spáchá sebevraždu, napíše dopis bratrovi Polatovi Alemdarovi. Polat se rozhodne pomstít, obsadí mezinárodní hotel a hrozí jeho odpálením. Ve stejném čase američtí vojáci vtrhnou na svatební hostinu, odkud slyšeli střelbu.Tak získají dalšího nepřítele prahnoucího po pomstě - nevěstu Leylu .Co nakonec zvítězí - mírové poselství šejka Abdurrahmanna Karukiho nebo touha po pomstě?
Ocena:
58 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English