Oglądać film Útěk v řetězech online

Odtwarzaj film Útěk v řetězech online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 79 filmów i 52 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 31.50 zł
Oglądaj online drama, krimi, thriller Útěk v řetězech w
  Zwiastun do filmu Útěk v řetězech   Oglądać Útěk v řetězech online
Gatunek:
drama, krimi, thriller
Reżyseria:
Stanley Kramer
Aktorzy i postacie:
Tony Curtis (John 'Joker' Jackson), Sidney Poitier (Noah Cullen), Theodore Bikel (Šerif Max Muller), Charles McGraw (Capitán Frank Gibbons), Lon Chaney Jr. (Big Sam), King Donovan (Solly)
Kraj:
USA
Data produkcji:
1958
Opis:
Jackson a Noah jsou trestanci v jednom pracovním táboře. Vzájemně se k sobě chovají se značnou nedůvěrou. Jackson pohrdá černochem Noahem pro jeho barvu pleti. Podaří se jim společně z tábora uprchnout, jsou však k sobě připoutáni řetězem a každý pokus o rozbití tohoto pouta končí neúspěšně. Jen zvolna překonávají své vzájemné výhrady: když se jim konečně podaří zbavit se osudného řetězu, obětuje jeden pro druhého svou šanci k útěku, aby svého přítele nenechal samotného v maléru. Nakonec společně očekávají příchod pátracího komanda, které je dopraví zpět do tábora.
Ocena:
77 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 52 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English