Oglądać film Vem si mou duši online

Odtwarzaj film Vem si mou duši online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 79 filmów i 52 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 31.50 zł
Oglądaj online horor, thriller Vem si mou duši w
  Zwiastun do filmu Vem si mou duši   Oglądać Vem si mou duši online
Gatunek:
horor, thriller
Reżyseria:
Wes Craven
Aktorzy i postacie:
Max Thieriot (Bug), John Magaro (Alex), Denzel Whitaker (Jerome), Zena Greyová (Penelope), Nick Lashaway (Brandon), Paulina Olszynski (Brittany)
Kraj:
USA
Data produkcji:
2010
Opis:
Pouze jeden má moc zachránit jejich duše.

Režisér Wes Craven má na kontě snímky, které jsou dnes již kultovními pro všechny fanoušky hororu - série Noční můra z Elm Street a Vřískot nebo film Hory mají oči. Nyní přichází s novým 3D filmem Vem si mou duši. Děj hororu se odehrává v ospalém městečku Riverton ve státě Massachusetts, kde koluje legenda o sériovém vrahovi s rozpolcenou osobností - rivertonském rozparovači. V den, kdy zemřel, přísahal, že se vrátí, aby zavraždil sedm dětí, které se v noci téhož dne narodily (říká se jim Rivertonská sedma). Patnáct let to byla jen povídačka pro děti ... až do šestnáctých narozenin dětí z Rivertonské sedmy, kdy je neznámý útočník začne jednoho po druhém vyvražďovat.
Ocena:
49 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 52 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English