Oglądać film Vem si mou duši online

Ten program aktualnie jest obecnie niedostępny w goNET.TV. Wypróbuj jednak tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 67 czeskich i zagranicznych kanałów TV na żywo i 30 wstecz. goNET.TV oferuje najdłuższe archiwum oraz transmisje online na żywo. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nagrywanie lub zapauzowanie. Odbierz swój goNET.TV jeszcze dziś tylko za 31.50 zł!
Film Vem si mou duši
  Zwiastun do filmu Vem si mou duši   Oglądać 238 filmów i 67 stacji bez zobowiązań
Gatunek:
horor, thriller
Reżyseria:
Wes Craven
Aktorzy i postacie:
Max Thieriot (Bug), John Magaro (Alex), Denzel Whitaker (Jerome), Zena Greyová (Penelope), Nick Lashaway (Brandon), Paulina Olszynski (Brittany)
Kraj:
USA
Data produkcji:
2010
Opis:
Pouze jeden má moc zachránit jejich duše.

Režisér Wes Craven má na kontě snímky, které jsou dnes již kultovními pro všechny fanoušky hororu - série Noční můra z Elm Street a Vřískot nebo film Hory mají oči. Nyní přichází s novým 3D filmem Vem si mou duši. Děj hororu se odehrává v ospalém městečku Riverton ve státě Massachusetts, kde koluje legenda o sériovém vrahovi s rozpolcenou osobností - rivertonském rozparovači. V den, kdy zemřel, přísahal, že se vrátí, aby zavraždil sedm dětí, které se v noci téhož dne narodily (říká se jim Rivertonská sedma). Patnáct let to byla jen povídačka pro děti ... až do šestnáctých narozenin dětí z Rivertonské sedmy, kdy je neznámý útočník začne jednoho po druhém vyvražďovat.
Ocena:
49 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 67 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English