Oglądać film Veřejný nepřítel online

Odtwarzaj film Veřejný nepřítel HD online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online akďż˝nďż˝, ďż˝ivotopisnďż˝, drama, krimi, thriller, akční, životopisný Veřejný nepřítel w Filmbox, Filmbox Premium
  Zwiastun do filmu Veřejný nepřítel   Oglądać Veřejný nepřítel online
Gatunek:
akďż˝nďż˝, ďż˝ivotopisnďż˝, drama, krimi, thriller, akční, životopisný
Reżyseria:
Jean-François Richet
Aktorzy i postacie:
Vincent Cassel (Jacques Mesrine), Cécile De Franceová (Jeanne Schneider), Gérard Depardieu (Guido), Gilles Lellouche (Paul), Roy Dupuis (Jean-Paul Mercier), Elena Anayaová (Sofia)
Państwo:
Francie, Kanada, Itálie
Data produkcji:
2008
Opis:
Jaques Mesrine, největší francouzský gangster všech dob, byl ve své vlasti známější než jakákoliv celebrita. Jeho avantýry byly neskutečně lehkomyslné, neuvěřitelně drzé a jeho úmysly absolutně nepředvídatelné. Na každou novou "fušku" se pomocí plastických operací a nejrůznějších masek měnil k nepoznání, a proto byl přezdíván "mužem tisíce tváří". Národ ho uctíval, ženy ho zbožňovaly a pro stát byl nepřítelem číslo jedna. Jeho odvážné skutky, nesčetné útěky z vězení, milostné románky, nad nimiž zůstával rozum stát, jeho bájná dobrodružství, obrovský cynismus a výsměch policii, z toho všeho vznikl pro Francouze skutečný národní epos. Epos o člověku, který byl skutečným hrdinou nebo antihrdinou... Filmy Veřejný nepřítel č. 1 a Veřejný nepřítel č. 1: Epilog (premiéra 1.1.2009) se natáčely souběžně celých devět měsíců, na třech kontinentech a s rozpočtem přes 80 miliónů Eur. Jedná se o nejdražší francouzskou produkci všech dob.
Ocena:
76 %
Oglądaj na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online
Filmbox Premium Filmbox Premium Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Premium online

Lista odcinków

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English