Oglądać film Vražda prvního stupně online

Ten program aktualnie jest obecnie niedostępny w goNET.TV. Wypróbuj jednak tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 94 czeskich i zagranicznych kanałów TV na żywo i 30 wstecz. goNET.TV oferuje najdłuższe archiwum oraz transmisje online na żywo. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nagrywanie lub zapauzowanie. Odbierz swój goNET.TV jeszcze dziś tylko za 31.50 zł!
Film Vražda prvního stupně
  Zwiastun do filmu Vražda prvního stupně   Oglądać 501 filmów i 94 stacji bez zobowiązań
Gatunek:
Drama, Thriller
Reżyseria:
Marc Rocco
Aktorzy i postacie:
Christian Slater (James Stamphill), Kevin Bacon (Henri Young), Gary Oldman (Milton Glenn), Embeth Davidtzová (Mary McCasslinová), William H. Macy (D.A. William McNeil), Stephen Tobolowsky (pan Henkin)
Kraj:
USA, Francie
Data produkcji:
1995
Opis:
Vězeňské drama o drobném zlodějíčkovi, kterého vězeňský systém dohnal až k vraždě inspirované velmi volně skutečnými událostmi.

Henry Young je malý kriminálník, kterého pošlou v roce 1938 do Alcatrazu, aby si odseděl trest za krádež 5 dolarů. Spolu s třemi dalšími vězni plánuje útěk. Dozorce Warden Glenn se však o plánu dozví a Young putuje na samotku. Místo povolených 19 dní v ní stráví tři roky. Bez světla, tepla, hygienických prostředků, nábytku. Není divu, že Young z takových podmínek skoro zešílel. Po propuštění na svobodu se okamžitě dopustí vraždy. V soudním procesu mu hrozí trest smrti, ale mladý obhájce James Stamphill se snaží dokázat, že vězení v Alcatrazu by přivedlo každého k šílenství, a tak jeho klient nenese zodpovědnost za svůj čin...
Ocena:
74 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 94 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English