Oglądać film Wege zum Ruhm online

Odtwarzaj film Wege zum Ruhm online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 427 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online drama, vďż˝leďż˝nďż˝, válečný Wege zum Ruhm w
  Zwiastun do filmu Wege zum Ruhm   Oglądać Wege zum Ruhm online
Gatunek:
drama, vďż˝leďż˝nďż˝, válečný
Reżyseria:
Stanley Kubrick
Aktorzy i postacie:
Kirk Douglas (plukovník Dax), Ralph Meeker (Cpl. Philippe Paris), Adolphe Menjou (generál George Broulard), George Macready (generál Paul Mireau), Wayne Morris (poručík Roget), Richard Anderson (major Saint-Auban)
Państwo:
USA
Data produkcji:
1957
Opis:
Tři vojáky za první světové války čeká exemplární trest za neuposlechnutí sebevražedného rozkazu.

Stanley Kubrick a jeho spolupracovníci se rozhodli říct tímto filmem rozhodné NE válce, což se jim naprosto dokonale podařilo. Ve třetím roce první světové války přikáže francouzský generál Broulard svým vojákům, že musí obsadit Němci silně opevněné a střežené "mraveniště". Generál Mireau ví, že to bude sebevražedná akce, ale rozhodne se v zájmu své reputace své muže obětovat. I přes nesouhlas vede útok plukovník Dax, ale akce se nezdaří a způsobí jen spoustu ztrát. Když to vidí ostatní francouzští vojáci, odmítnou opustit zákopy a Mireau téměř začne střílet do vlastních řad. Nehodlá připustit, že útok byl špatný nápad hned od začátku a požaduje, aby byli z řad vojáků vybráni tři, kteří budou exemplárně zastřeleni. Plukovník Dax na sebe bere roli obhájce a snaží se jim zachránit život, ale jejich osud už je rozhodnutý. Ani ty nejjasnější důkazy o Mireauově neschopnosti šklebícího se Broularda nepřesvědčí. Snímek je uznávanou klasikou válečného filmu a jeho jasné poselství bude vždy aktuální.
Ocena:
83 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English