Oglądać film Wielka draka w chińskiej dzielnicy online

Odtwarzaj film Wielka draka w chińskiej dzielnicy online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 455 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, komedie, akční, dobrodružný Wielka draka w chińskiej dzielnicy w
  Zwiastun do filmu Wielka draka w chińskiej dzielnicy   Oglądać Wielka draka w chińskiej dzielnicy online
Gatunek:
akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, komedie, akční, dobrodružný
Reżyseria:
John Carpenter
Aktorzy i postacie:
Kurt Russell (Jack Burton), Kim Cattrallová (Gracie Lawová), Dennis Dun (Wang Chi), James Hong (David Lo Pan), Victor Wong (Egg Shen), Kate Burtonová (Margo)
Państwo:
USA
Data produkcji:
1986
Opis:
Neohrožený hrdina, čínská černá magie, honičky, souboje ve stylu kung fu, exotické prostředí čínské čtvrti v San Franciscu.

Hrdiny jsou sympatický řidič náklaďáku Jack Burton, jemuž v čínské čtvrti ukradnou kamión a jeho přítel Wang, kterému zase přímo před očima unesou snoubenku. Jak se brzy ukáže za vším je Lo Pan, 2258 let starý čínský démon, snažící se získat hmotné tělo a ovládnout svět. Aby toho dosáhl musí obětovat dívku se zelenýma očima. Smůlou je, že si k tomu vybere právě Wangovu snoubenku Miao Jin. Hrdinové se spojí s mágem Egg Šenem a společně s klanem Čing Singů se vydají do podzemí čínské čtvrti, aby svedli rozhodující bitvu s démonickým zlem.
Ocena:
72 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English