Oglądać film Wrestler online

Odtwarzaj film Wrestler online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 587 filmów i 86 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online akční, drama, komedie Wrestler w
  Zwiastun do filmu Wrestler   Oglądać Wrestler online
Gatunek:
akční, drama, komedie
Reżyseria:
Darren Aronofsky
Aktorzy i postacie:
Mickey Rourke (Randy 'The Ram' Robinson), Marisa Tomeiová (Cassidy), Evan Rachel Woodová (Stephanie Robinsonová), Mark Margolis (Lenny), Todd Barry (Wayne), Wass Stevens (Nick Volpe)
Państwo:
USA
Data produkcji:
2008
Opis:
Na konci 80. let zaplňoval Randy "The Ram" Robinson, profesionální wrestler, titulní stránky novin. Nyní, o dvacet let později, se těžko protlouká životem a ve školních tělocvičnách a komunitních centrech kolem New Jersey dělá vystoupení pro hrstky nezdolných wrestlingových fanoušků. Své dceři se odcizil a není schopen si udržet skutečný vztah. Randy žije pro vzrušení z show a pro obdiv svých fanoušků. Nicméně infarkt ho donutil odejít do důchodu. Pomalu si začíná zvykat na novou situaci a oceňovat stav svého života - snaží se znovu spojit se svou dcerou a rozvinout vztah se stárnoucí striptérkou. Nic z toho se však nedokáže vyrovnat lákání ringu a wrestlingové vášni, které hrozí, že ho opět pohltí.
Ocena:
78 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 86 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English