Oglądać film Zabijáci osamělých srdcí online

Odtwarzaj film Zabijáci osamělých srdcí online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 587 filmów i 86 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online drama, krimi, romantický, thriller Zabijáci osamělých srdcí w
  Zwiastun do filmu Zabijáci osamělých srdcí   Oglądać Zabijáci osamělých srdcí online
Gatunek:
drama, krimi, romantický, thriller
Reżyseria:
Todd Robinson
Aktorzy i postacie:
John Travolta (Det. Elmer Robinson), James Gandolfini (Det. Charles Hilderbrandt), Jared Leto (Ray Fernandez), Salma Hayeková (Martha Beck), Scott Caan (Det. Reilly), Laura Dernová (Rene Fodie)
Państwo:
Německo, USA
Data produkcji:
2006
Opis:
Duo zabijáků, pracovalo na jednoduchém principu: oklamávali a zabíjeli osamělé lidi... Film na motivy skutečné události!

Příběh natočený podle skutečných událostí. Dva detektivové z oddělení vražd pronásledují Marthu Beck a Raymonda Fernandeze, vraždící pár známý jako "Zabijáci osamělých srdcí". Martha a Raymond hledají své oběti mezi láskychtivými ženami. Vraždili válečné vdovy a osamělé ženy, které odpověděly na jejich inzerát v novinách.
Film na motivy skutečné události! Zajímavost: Oba zločinci byli dne 22. srpna 1949 popraveni vedle sebe na elektrických křeslech v americké věznici Sing Sing.
Ocena:
65 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 86 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English