Oglądać film Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem online

Odtwarzaj film Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 587 filmów i 86 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online akďż˝nďż˝, drama, western, akční Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem w
  Zwiastun do filmu Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem   Oglądać Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem online
Gatunek:
akďż˝nďż˝, drama, western, akční
Reżyseria:
Andrew Dominik
Aktorzy i postacie:
Brad Pitt (Jesse James), Mary-Louise Parkerová (Zee Jamesová), Brooklynn Proulxová (Mary Jamesová), Dustin Bollinger (Tim James), Casey Affleck (Robert Ford), Sam Rockwell (Charley Ford)
Państwo:
USA
Data produkcji:
2007
Opis:
Pojmenovat film Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem je marketingová sebevražda. Přesto producent a představitel legendárního štvance Brad Pitt trval na tom, že se studio ve smlouvě zaručí, že na titul nesáhne. Nekompromisní název tak naznačuje ambice projektu v rámci současné hollywoodské produkce. Režisér Dominik se pustil do žánru westernu s touhou vzdát poctu tradici i posouvat hranice. Velkolepý vizuální styl nezapře inspiraci Terrencem Malickem, meditativní pomalost přerušovaná občasným násilím zase vliv antiwesternu McCabe a paní Millerová. Rekonstrukce mýtu hrdinství rozehrává aktuální téma celebrit a zločinu a slávy. Filmu dominují herecké výkony Pitta a Caseyho Afflecka jako "zločince".
Ocena:
74 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 86 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English