Oglądać film Zátah online

Odtwarzaj film Zátah HD online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online drama, historický, válečný, krimi Zátah w JOJ Cinema, CS Film, Filmbox Plus
  Zwiastun do filmu Zátah   Oglądać Zátah online
Gatunek:
drama, historický, válečný, krimi
Reżyseria:
Roselyne Bosch
Aktorzy i postacie:
Jean Reno (Dr. David Sheinbaum), Mélanie Laurentová (Annette Monod), Gad Elmaleh (Schmuel Weismann), Raphaëlle Agogué (Sura Weismann), Hugo Leverdez (Jo Weismann), Joseph Weismann (Joseph Weismann âgé)
Państwo:
Francie, Německo, Maďarsko
Data produkcji:
2010
Opis:
Všechny postavy v tomto filmu jsou skutečné. Všechny události včetně těch nejdramatičtějších se opravdu staly.

6. června 1942 vstupuje v platnost nové nařízení francouzské vlády namířené proti židovskému obyvatelstvu. Jedenáctiletý Joseph Weismann proto odchází do školy se žlutou hvězdou na hrudi. Přesto žijí Weismannovi v přesvědčení, že mají stále důvody k radosti. Ale jen do úsvitu dne 16. července 1942, kdy do bytu vtrhnou muži v černých uniformách. Budí celou Josephovu rodinu a ženou je do autobusu... Po největší razii v dějinách lidstva, která proběhla pod taktovkou francouzské policie, se v pařížské cyklistické aréně tísní na třináct tisíc Židů. Pět dní bez vody, bez jídla a bez zdravotní péče. Dr. Sheinbaum internovaný spolu s ostatními dělá, co může. Intenzita rasismu šířeného zdejší kolaborantskou vládou hluboce zasahuje mimo jiné také sestru Červeného kříže Anette Monod. Snímek La Rafle sleduje osud obětí i jejich trýznitelů.
Ocena:
71 %
Oglądaj na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online
Filmbox Plus Filmbox Plus Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Plus online

Lista odcinków

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English