Film Zbehovia a pútnici

Oglądać film
Zbehovia a pútnici
online

Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 103 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o filmie

Poetický povídkový film Zbehovia a pútnici patří spolu se snímkem Vtáčkovia, siroty a blázni a původní verzí filmu Dovidenia v pekle, priatelia! mezi "trezorové" filmy režiséra Juraje Jakubiska. Jakubiskův film je vášnivým protestem proti jakémukoliv válečnému násilí, páchanému ve jménu ideologie. Ta je tváří v tvář hodnotě lidského života nesmyslná a dokonale nedůležitá. Film je zajímavý i režisérovým nepříliš smířlivým pohledem na "slovenský lid", který ochotně poklonkuje všem, kteří mají v rukou moc.

Gatunek: Dramat
Reżyseria: Juraj Jakubisko
Aktorzy: Ferencz Gejza (Kalmán), Mikulas Ladizinsky (Martin), Helena Gorovová (Lila), Alexandra Sekulová (Mara), Augustín Kubán, Magda Vásáryová (Rolník)
Scenariusz: Juraj Jakubisko, Alberto Liberati, Paulo Rugiero, Karol Sidon, Ladislav Tazky
Kraj: Czechosłowacja
Data produkcji: 1968
Ocena: 66 %
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja