Oglądać film Život je krásný online

Odtwarzaj film Život je krásný online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 427 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online komedie Život je krásný w
  Zwiastun do filmu Život je krásný   Oglądać Život je krásný online
Gatunek:
komedie
Reżyseria:
Ladislav Brom
Aktorzy i postacie:
Oldřich Nový (Writer Jan Herold), Lída Baarová (Paintress Jarmila Bendová), Bedřich Veverka (Herold's Secretary Bedrich), Zita Kabátová (Paintress Helena), Ladislav Pešek (Sculptor Vojta Polívka), Jiří Steimar (Arnost Hartl - publisher)
Państwo:
Československo
Data produkcji:
1940
Opis:
Komedie plná převleků. Oldřich Nový jako zamilovaný spisovatel, svérázný dědeček s niněrou a současně vemlouvavý věštec.

Slavný spisovatel usiluje o přízeň půvabné začínající výtvarnice. Jarmila ovšem hodlá zasvětit život umění a muži v něm nemají mít jiné místo než jako modely pro malířčinu tvorbu. A tak se zamilovaný Jan přestrojuje za věštce a za dědečka s niněrou, jen aby si ho vyvolená kráska trochu všimla. Je jasné, že diváky na závěr čeká polibek přes celé plátno - pardon, obrazovku.
Ocena:
68 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English