Oglądać film Zmizelá a obviněná online

Odtwarzaj film Zmizelá a obviněná online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 86 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online thriller Zmizelá a obviněná w
  Oglądać Zmizelá a obviněná online
Gatunek:
thriller
Reżyseria:
Elmar Fischer
Aktorzy i postacie:
Christiane Paulová (Elke Seeberg), Heino Ferch (Heinrich Buch), Fabian Hinrichs (Richard König), Inka Friedrichová (Anna Bittner), Matthias Matschke (Tom Henskind), Hans Werner Meyer (Ferdinand Hochheim)
Państwo:
Německo
Data produkcji:
2015
Opis:
Elke Seeberg je soudkyně a svobodná matka. Po varování teroristů vybuchne bomba přímo uprostřed Berlína a Elkina dcera Marie spolu se svým marockým přítelem zmizí. Téže noci vrazí do apartmánu, kde bydlí Elke s Marií, speciální policejní jednotky. Heinrich Buch, šéf policejního vyšetřování, konfrontuje Elke se závažným obviněním: Marie je podezřelá, že je zapletena do teroristického útoku. Není mrtvá, ale je na útěku. Ví Elke víc, než říká? Elke věří v nevinu své dcery, ale dozvídá se další a další podrobnosti z jejího života, o kterých neměla ani tušení: že pravidelně s přítelem navštěvovali mešitu nebo že využili cestu do Indie, aby se dostali do Pákistánu. Elke začíná zkoumat, co se doopravdy stalo onen šedivý zimní den v Berlíně a jak došlo k výbuchu.
Ocena:
62 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 86 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English