Oglądać serial Burza uczuć online

Ten program aktualnie jest obecnie niedostępny w GONET.TV. Wypróbuj jednak tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 97 czeskich i zagranicznych kanałów TV na żywo i 30 wstecz. GONET.TV oferuje najdłuższe archiwum oraz transmisje online na żywo. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nagrywanie lub zapauzowanie. Odbierz swój GONET.TV jeszcze dziś tylko za 29 zł!
Serial Burza uczuć
  Oglądać 1216 filmów i 97 stacji bez zobowiązań
Gatunek:
Romantyczny
Reżyseria:
Steffen Nowak, Cornelia Pfeiffer, Siegi Jonas, Dietmar Gassner, Samira Radsi, Stefan Jonas
Aktorzy i postacie:
Dirk Galuba, Antje Hagen, Sepp Schauer, Mona Seefried, Joachim Lätsch, Erich Altenkopf
Scenariusz:
Gunther Pöschl, Claudia Köhler, Marlene Schwedler, Sargon Youkhana, Oliver Philipp, Lieselotte Kinskofer
Kraj:
Niemcy
Data produkcji:
2017
Opis:
Sladká Laura je moderní pohádka, která sleduje křehkou, romantickou a mladou Lauru Mahler v období, kdy se rozhodne najít si v životě svou vlastní cestu. Jako mnoho mladých dívek touží mít výnosnou, naplňující práci, a jak všechny mladé dívky touží najít skutečnou lásku. Je přesvědčena že jí našla v Alexandru Saalfeldovi, atraktivním mladém potomku hotelové dynastie. Ale je doopravdy ten, kterého jí přichystal osud? Na pozadí rozkošné, romantické přírody v Alpínských horách, tato telenovela má všechny části, které uchopí divákovo srdce: krásné, rozervané hrdiny, moudré a složité postavy, fascinující designery, rozkošné sety a nekonečnou spleť citových vzletů a pádů. Připravte se na rozmanité rozbouřené bouřky lásky - a pamatujte, že slunce vychází po každé bouřce...
Ocena:
38 %

Seriale z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z GONET.TV możesz oglądać transmisję online 97 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Republika Czeska Republika Czeska   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja