Дивіться фільм
Včerejší děti
онлайн

Фільм Včerejší děti
Дивись фільм Včerejší děti онлайн . Спробуйте GONET.TV за 0.10 € протягом 10 днів без зобов'язань. Замовляйте GONET.TV і дивіться 199 фільмів і 33 телевізійних каналів до 30 щоденного архіву та необмеженого запису через Інтернет на телевізорі чи комп’ютері. Розважайтеся з GONET.TV вже за 0.10 € !

Інформація про фільм

Těhotné Jane Seymourové se začnou zjevovat vzpomínky z minulého života. Jsou to jen sny nebo vidiny neblahé budoucnosti?
Jenny Coleová žije se svým manželem a synem ve Střední Americe. Je těhotná a začíná mít velmi živé sny o malém městečku s velkým kostelem. Svěří se své matce a ta jí ukáže nějaké obrázky, které namalovala, když byla dítě. K jejímu úžasu jsou úplně identické s jejími sny. Jenny a její matka nakonec zjistí, že se jedná o irské městečko 30. let 20. století. Jenny se synem i manželem se vydávají do Irska, aby poodhalili záhadný původ snů. Mohla být Jenny v minulém životě Mary Suttonovou?

Ориг. назва:

Yesterday's Children

Жанр: Драма
Режисер: Marcus Cole
Актори: Jane Seymour (Jenny Coleová), Clancy Brown (Doug), Claire Bloom (Margaret), Hume Cronyn (Sonny Sutton), Kyle Howard (Kevin Cole), Cillian Caffrey (Mladý Sonny)
Сценарій: Jenny Cockell, Sarah Bird, Richard Leder
Країна: США
Рік випуску: 2000
Оцінка: 69 %
  Чеська Республіка Чеська Республіка   Словаччина Словаччина   Ірландія Ірландія   Польща Польща   Хорватія Хорватія