Фільм
Velký závod

Фільм Velký závod
  Трейлер  до фільму Velký závod
Наразі неможливо відтворити цю програму на GONET.TV. Однак спробуйте відтворити тисячі інших шоу, фільмів, серіалів, казок онлайн, а також 33 чеських і закордонних телевізійних каналів у прямому ефірі та 30 днів тому. Спробуйте GONET.TV за 0.10 € протягом 10 днів без зобов'язань. GONET.TV пропонує вам найдовший архів та онлайн-трансляцію в прямому ефірі. Для максимального комфорту перегляду ви можете використовувати такі цифрові функції, як запис або пауза. Отримайте GONET.TV сьогодні лише за % ЦІНИ !

Інформація про фільм

Naděje cyklistického fanouška umírá poslední, i když cesta ke splněnému snu je trnitá a nelehká.
Stejně jako miliony lidí po celém světě, je i 40letý François Nouel fanouškem Tour de France. Většinu svého volného času tráví na kole, aby unikl zklamání každodenní existence. V práci ani doma však jeho nadšení nefandí. Syn si myslí, že je ztracený případ a žena ho považuje za zbabělce. Když pak den před jejich dovolenou zjistí, že se François dobrovolně přihlásil na práci na Tour, rozvod je na spadnutí. Cyklistický nadšenec se však nevzdává, a když potká Rémi Pletinckxe, bývalého sportovního manažera, rozhodne se splnit si svůj dětský sen: jet Tour de France. Závod začíná již druhý den. Když vyrazí nyní, jeden den před profesionály, mohl by se dostat do Paříže ještě před nimi. François odstartuje. Překážek je mnoho, ale jak je postupně překonává, získává si číám dál tím větší oblibu médií i diváků. Jen Žlutý trikot zuří. François musí být zastaven...

Ориг. назва:

La grande boucle

Жанр: Комедія
Режисер: Laurent Tuel
Актори: Clovis Cornillac (François Nouel), Bouli Lanners (Rémi Pletinckx), Ary Abittan (Tony Agnello), Bruno Lochet (Pierre Bojean), Rose Caprais (Tina Bojean), Annick Christiaens (Gertrudis Bojean)
Країна: Франція
Рік випуску: 2013
Оцінка: 60 %
  Чеська Республіка Чеська Республіка   Словаччина Словаччина   Ірландія Ірландія   Польща Польща   Хорватія Хорватія