Gledaj
Arabela
online

Arabela
Ovaj sadržaj trenutno nije dostupan na GONET.TV-u. Međutim, pokušajte pustiti tisuće drugih emisija, filmova, serija, sadržaja za djecu, plus 109 hrvatskih i stranih TV kanala uživo i 30 dana unatrag. GONET.TV vam donosi najdužu arhivu i online prijenos uživo. Za maksimalnu udobnost gledanja, možete koristiti digitalne funkcije kao što su snimanje ili pauiranjea. Naručite svoj GONET.TV danas za samo 59 kn!

Informacije o programu

V říši lidí se setkáváme s rodinou Majerových, kde se pan Majer živí jako vypravěč pohádek na dobrou noc. Jednoho dne najde pan Majer kouzelný zvoneček, který jeho rodinu spojí s Říší pohádek, kde vládne hodný král Hyacint se dvěma dcerami - Arabelou a Xénií. Je zde i zlý kouzelník II. kategorie Rumburak, který chce celou Říši pohádek získat jen a jen pro sebe, a hodlá pro to udělat vše. Ale nebyl by to správný pohádkový seriál, aby vše dobře nedopadlo.

Režirao: Václav Vorlícek
Glume: Vladimír Mensík (Karel Majer), Stella Zázvorková (Mrs. Majerová), Jirí Lábus (Rumburak), Alena Karesová (Narrator), Jana Nagyová (Princess Arabela), Veronika Tyblová (Margret Hermannová)
Država: Čehoslovačka
Godina: 1979-1980
Ocjena: 84 %
Pustite ovaj sadržaj emitiran 23.7.2022 11:00 na kanalu ČT :D
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska