Gledaj
Bella a Sebastián
online

Bella a Sebastián
  Najava za Bella a Sebastián Najava
Gledajte Bella a Sebastián online ili birajte stotine priča i filmova. Zabavite se uz cijelu obitelj sa vasim najdražim pričama za djecu, serijama i dječjim emisijama. Dodatno, gledajte 109 TV programa , uključujući neograničen upload, videoteku , i gledajte do 30 dana unatrag. Učinite sebe i vašu djecu sretnim za 59 kn mjesečno.

Informacije o programu

Příběh chlapce a jeho psa, který milují už čtyři generace, poprvé přichází na velké plátno jako dobrodružná podívaná v nádherných kulisách savojských Alp. Sebastián žije v horách u svého adoptivního dědečka a jednoho dne se tajně spřátelí s divokou fenkou Bellou, velkým horským psem. Uprostřed polodivoké přírody na alpských svazích spolu zažívají nejedno dobrodružství, a brzy přijde čas na to největší z nich. To, které jim přinese svět dospělých v období 2. světové války.

Žanr: Avantura, Dječji
Režirao: Nicolas Vanier
Glume: Dimitri Storoge (Docteur Guillaume), Andreas Pietschmann (Lieutenant Peter), Urbain Cancelier (The Mayor), Mehdi El Glaoui (André), Paloma Palma (Esther), Karine Adrover (La m?re d'Esther)
Država: Francuska
Godina: 2013
Ocjena: 69 %
Pustite ovaj sadržaj emitiran 15.9.2022 17:20 na kanalu STV1
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska