Gledaj
Byl jednou jeden král...
online

Byl jednou jeden král...
Ovaj sadržaj trenutno nije dostupan na GONET.TV-u. Međutim, pokušajte pustiti tisuće drugih emisija, filmova, serija, sadržaja za djecu, plus 109 hrvatskih i stranih TV kanala uživo i 30 dana unatrag. GONET.TV vam donosi najdužu arhivu i online prijenos uživo. Za maksimalnu udobnost gledanja, možete koristiti digitalne funkcije kao što su snimanje ili pauiranjea. Naručite svoj GONET.TV danas za samo 59 kn!

Informacije o programu

Namyšlený vládce království se rozhodl odejít na odpočinek a chce jedné ze svých tří dcer svěřit vládu. Podrobí proto své dcery zkoušce, při které se jich zeptá, jak ho mají rády. Nejstarší dcera má svého otce ráda jako zlato, dcera prostřední jako zlato v hrdle a nejmladší dcera, Maruška, odpoví, že jej má ráda jako sůl, protože soli je zapotřebí. Maruška otce rozhněvá, a ten ji proto vyžene z hradu a rozkáže také zničit všechnu sůl v království. Král však brzy zjistí, že sůl a pravá láska jsou skutečně nad všechny poklady země.

Žanr: Bajka, Komedija
Režirao: Bořivoj Zeman
Glume: Jan Werich (Král Já I.), Milena Dvorská (Princezna Maruška), Vlasta Burian (Atakdále), Terezie Brzková (Stařenka), František Cerný (Kuchař), Zdeněk Díte (Zahradník)
Država: Čehoslovačka
Godina: 1954
Ocjena: 85 %
Pustite ovaj sadržaj emitiran 18.4.2022 20:05 na kanalu ČT1
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska