Gledaj
Kačenka a strašidla
online

Kačenka a strašidla
Ovaj sadržaj trenutno nije dostupan na GONET.TV-u. Međutim, pokušajte pustiti tisuće drugih emisija, filmova, serija, sadržaja za djecu, plus 109 hrvatskih i stranih TV kanala uživo i 30 dana unatrag. Isprobaj GONET.TV za 0.10 € (0.75 kn) za 14 dana bez ugovorne obveze. GONET.TV vam donosi najdužu arhivu i online prijenos uživo. Za maksimalnu udobnost gledanja, možete koristiti digitalne funkcije kao što su snimanje ili pauiranjea. Naručite svoj GONET.TV danas za samo 0.10 € (0.75 kn)!

Informacije o programu

Pohádková komedie o Domu hrůzy a nezaměstnaných strašidlech podle stejnojmenné knihy. Kačenka se po operaci slepého střeva v nemocnici Motol okolo Vánoc seznámila s pacientem dědou Swobodou, který ji moc rád vyprávěl strašidelné příběhy. Po návratu k rodičům ji přijde poštou nečekaný dopis, který převrátí její život naruby. Kačenka ve strašidla věří a proto získá kouzelnou moc oživit některá z nich. Díky tomu se spřátelí s doktorem Caligarim, čarodějnicí Bertou a půvabnou Elvírou.

Žanr: Komedija, Bajka
Režirao: Jindřich Polák
Glume: Helena Vitovská (Kačenka), Jirí Schmitzer (Tatínek), Jana Krausová (Maminka), Svatopluk Benes (Doktor Caligari), Jiřina Bohdalová (Berta), Eva Vejmelková (Elvíra)
Država: Čehoslovačka
Godina: 1992
Ocjena: 63 %
Pustite ovaj sadržaj emitiran 24.9.2022 09:22 na kanalu ČT :D
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska   Yкраїнська Yкраїнська