Gledaj
Král sokolů
online

Král sokolů
  Najava za Král sokolů Najava
Ovaj sadržaj trenutno nije dostupan na GONET.TV-u. Međutim, pokušajte pustiti tisuće drugih emisija, filmova, serija, sadržaja za djecu, plus 109 hrvatskih i stranih TV kanala uživo i 30 dana unatrag. GONET.TV vam donosi najdužu arhivu i online prijenos uživo. Za maksimalnu udobnost gledanja, možete koristiti digitalne funkcije kao što su snimanje ili pauiranjea. Naručite svoj GONET.TV danas za samo 59 kn!

Informacije o programu

Historicko-romantický rodinný film. Děj je situován do období středověku. V lůně krásné přírody pod hradem mocného pána Baladora žije čtrnáctiletý Tomáš se svým otcem, panským podkoním, dědečkem Metodějem a sestřičkou Agátou. Chlapec od malička vyrůstá v horách, zná každé jejich tajemství a má schopnost rozumět řeči zvířat a ptáků. Jeho život plyne pokojně až do chvíle, kdy je jeho otec roztrhán vlky a dědeček Metoděj se vydá na Baladorův hrad prosit o práci.

Režirao: Václav Vorlícek
Glume: Brano Holicek (Tomás), Juraj Kukura (Balador), Klára Jandová (Formina), Waldemar Kownacki (Vagan), Jirí Langmajer (Iver), Manuel Bonnet (Donát)
Scenarij: Ondrej Šulaj
Godina: 2000
Ocjena: 65 %
Pustite ovaj sadržaj emitiran 5.7.2022 17:15 na kanalu ČT1
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska