Gledaj
Věda je zábava
online

Věda je zábava
Gledajte Věda je zábava online ili birajte stotine priča i filmova. Zabavite se uz cijelu obitelj sa vasim najdražim pričama za djecu, serijama i dječjim emisijama. Dodatno, gledajte 111 TV programa , uključujući neograničen upload, videoteku , i gledajte do 30 dana unatrag. Učinite sebe i vašu djecu sretnim za 59 kn (7.83€) mjesečno.

Informacije o programu

Cyklus, určený pro zvídavé děti zhruba od osmi do dvanácti let. Přestože pochází až z daleké Austrálie, nenajdeme v něm nic, co by nešlo udělat v našich podmínkách. Řeč je totiž o pokusech všeho druhu s využitím nejrůznějších nepotřebných věcí, zejména použitých obalů, pet láhví, plechovek či novin. Spolu s dětmi si můžeme postavit a odstartovat raketu, zkonstruovat zahradní altánek ze starých novin a lepenky a podniknout spoustu zajímavých pokusů s předměty tak obyčejnými jako třeba rymínko na šaty. Řadu pokusů si určitě budou chtít vyzkoušet i dospělí.

Glume: Daniela Marie (Young Scientist), Lucas Hejtmanek (Student), Nikita Johnston (Young Scientist), Marissa Kaye (Student), Tamihana Kerehona (Young Scientist), Harry Moffitt (Young Scientist)
Država: Australija
Godina: 2005
Ocjena: 68 %
Pustite ovaj sadržaj emitiran 29.11.2022 13:07 na kanalu ČT :D
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska   Yкраїнська Yкраїнська