Gledaj
Cosmos: A Spacetime Odyssey
online

Dokumentarci Cosmos: A Spacetime Odyssey
Ovaj sadržaj trenutno nije dostupan na GONET.TV-u. Međutim, pokušajte pustiti tisuće drugih emisija, filmova, serija, sadržaja za djecu, plus 109 hrvatskih i stranih TV kanala uživo i 30 dana unatrag. Isprobaj GONET.TV za 0.10 € (0.75 kn) za 14 dana bez ugovorne obveze. GONET.TV vam donosi najdužu arhivu i online prijenos uživo. Za maksimalnu udobnost gledanja, možete koristiti digitalne funkcije kao što su snimanje ili pauiranjea. Naručite svoj GONET.TV danas za samo 0.10 € (0.75 kn)!

Informacije o programu

Televizní stanice National Geographic Channel uvádí unikátní dokumentární sérii Kosmos: Časoprostorová odysea. Strhující třináctidílný pořad je následníkem celosvětově známé série z 80. let minulého století, ve které mohli diváci spolu s Carlem Saganem ohromujícím a ikonickým způsobem prozkoumat vesmír. Průvodcem je tentokrát renomovaný astrofyzik Neil deGrasse Tyson. Stejně jako původní série je i nový Kosmos ságou o objevování zákonitostí přírody a nalezení našich souřadnic v prostoru a čase. Kosmos je zároveň v kategorii dokumentů jednou z největších událostí v dějinách televize a je souběžně vysílán na dosud největším množství televizních kanálů. Starý Kosmos byl nejúspěšnějším popularizačním dokumentem 20. století a je pravděpodobné, že nová série půjde v jeho stopách. Na AFO budou mít diváci díky exkluzivní spolupráci s National Geographic unikátní příležitost vidět první díl epické série na velkém plátně. Projekce bude také součástí pocty Carlu Saganovi k jeho nedožitým 80. narozeninám.

Žanr: Animirani
Glume: Neil Tyson (Himself - Host), Carl Sagan (Himself), Peter Emshwiller (George Tilton), Piotr Walczuk (Edmund Muskie), Phil LaMarr (Constable), Seth MacFarlane (Giodano Bruno)
Država: SAD
Godina: 2014
Ocjena: 93 %
Pustite ovaj sadržaj emitiran 26.7.2022 00:00 na kanalu English Club TV
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska   Yкраїнська Yкраїнська