Gledaj film
Andula vyhrála
online

Film Andula vyhrála
Gledajte filmAndula vyhrála HD online . Isprobaj GONET.TV za 0.10 € (0.75 kn) za 10 dana bez ugovorne obveze. Naručite GONET.TV i gledajte 1 556 filmova putem inteneta na vašem TV-u ili računalu i 121 TV programa do 30 dana iz arhive i neograničenih uploada. Zabavite se uz goNET TV koji je već u0.10 € (0.75 kn)!

Informacije o filmu

Bohatý starý mládenec Pavel Haken se snaží za pomoci svého sluhy unikat vdavekchtivým slečnám. Ty se scházejí v dámském klubu a na léto se chystají do stanového tábora na pozemku paní Hakenové. V táborové kuchyni vypomáhá chudá Andula. Pavlovo nadbíhání Andule způsobí rozruch mezi dívkami a Andula je vyprovokována k sázce, že Pavla nezíská. K všeobecnému překvapení se mezi nimi rozvine láskyplný vztah, který vyvrcholí svatbou. Jejich šťastný život končí, když dívky ze msty informují Hakena o sázce.

Žanr: Komedija
Režirao: Miroslav Cikán
Glume: Věra Ferbasová (Andula Mrácková), Hugo Haas (Pavel Haken), Růžena Slemrová (Hakenová), Václav Trégl (Václav servant), Sasa Rasilov (Mrácek), Stanislav Neumann (Tonda Mrácek brother)
Država: Čehoslovačka
Godina: 1938
Ocjena: 68 %
Pustite ovaj sadržaj emitiran 16.9.2023 15:40 na kanalu ČT1
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Irska Irska   Poljska Poljska   Ukrajina Ukrajina