Film
Being John Malkovich

Film Being John Malkovich
  Najava filma Being John Malkovich Najava
Ovaj sadržaj trenutno nije dostupan na GONET.TV-u. Međutim, pokušajte pustiti tisuće drugih emisija, filmova, serija, sadržaja za djecu, plus 108 hrvatskih i stranih TV kanala uživo i 30 dana unatrag. Isprobaj GONET.TV za 0.10 € (0.75 kn) za 14 dana bez ugovorne obveze. GONET.TV vam donosi najdužu arhivu i online prijenos uživo. Za maksimalnu udobnost gledanja, možete koristiti digitalne funkcije kao što su snimanje ili pauiranjea. Naručite svoj GONET.TV danas za samo 0.10 € (0.75 kn)!

Informacije o filmu

Nezaměstnaný loutkoherec Craig Schwartz přijme místo v podivné firmě kde se zamiluje do nepřístupné kolegyně Maxine a kde náhodou objeví vchod do magického tunelu. Jeho prostřednictvím se ocitá v hlavě herecké hvězdy Johna Malkoviche. Vidí a cítí totéž co on! Zázračný výlet trvá ovšem jen patnáct minut. Možnost ocitnout se v cizím těle je dobrým prostředkem k výdělku a Craig toho maximálně využije. Především to ale přinese řadu nečekaných problémů a komplikací.

Režirao: Spike Jonze
Glume: John Cusack (Craig Schwartz), Cameron Diaz (Lotte Schwartz), Ned Bellamy (Derek Mantini), Eric Weinstein (Father at Puppet Show), Madison Lanc (Daughter at Puppet Show), Octavia Spencer (Woman in Elevator)
Scenarij: Charlie Kaufman
Država: SAD
Godina: 1999
Ocjena: 78 %
Emitirano na: English Club TV
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska   Yкраїнська Yкраїнська