Gledaj film Dirty Dancing online

This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 94 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Isprobaj GONET.TV za 1 kn mjesec dana bez ugovorne obveze. GONET.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your GONET.TV today for just 1 kn !
Film Dirty Dancing
  Najava filma Dirty Dancing   Gledajte 1028 filmova i 94 programa za 1 kn bez obveza
Žanr:
Drama, Glazba i umjetnost, Romantični
Režirao:
Emile Ardolino
Glume:
Jennifer Grey (Baby Houseman), Patrick Swayze (Johnny Castle), Jerry Orbach (Jake Houseman), Cynthia Rhodes (Penny Johnson), Jack Weston (Max Kellerman), Jane Brucker (Lisa Houseman)
Scenarij:
Eleanor Bergstein
Država:
SAD
Godina:
1987
Opis:
Frances Houseman, přezdívaná Baby, je sedmnáctiletá dívka, která se svými rodiči tráví léto v hotelu pro movitější hosty. Tady se dívka, dosud poslušná dcera, seznámí s nejen s divokým rytmem tance, který je konzervativními hosty považován za hříšný, ale také sympatickým tanečním instruktorem Johnnym Castlem. A když Johnnyho taneční partnerka Penny zjistí, že je v jiném stavu a nemůže se zúčastnit taneční soutěže v sousedním hotelu, souhlasí Johnny, že vystoupí s Baby. Začne s ní na vystoupení intenzivně cvičit. Společné hodiny tance je sblíží natolik, že jejich vztah přeroste v lásku. Opravdovost jejich citů však musí projít řadou těžkých zkoušek. A to nejen na tanečním parketě, ale především v ovzduší konzervativní morálky, která jejich vztahu nepřála.
Ocjena:
73 %

Slični filmovi

Otkrijte novu dimenziju gledanja TV-a. Sa GONET.TV-om , možete gledati 94 online TV programa uživo ili do 30 dana unatrag.
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska