Film Dveře

Gledaj film
Dveře
online

This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 109 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. GONET.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your GONET.TV today for just 59 kn !

Informacije o filmu

Sousedi Papírníkovi a Laštovkovi rádi mezi sebou žertují podle hesla "Moje radost tvoje starost". Když Papírníkovy zlobí dveře a Papírník je vysadí, aby je přihobloval, dveře se ztratí. Papírník se oboří na Laštovkovy pro hloupý vtip. Ale ti vše popírají a tak Papírník hledá podporu na SNB, pak chce využít "Týdnu otevřených dveří" ve vodárně, zda by mu ty "otevřené" nepůjčili, potom se pokouší vypůjčit si dveře v půjčovně průmyslového zboží...
Ztroskotá i v pojišťovně, neboť pojišťováci neuznají ztrátu dveří za krádež. Nakonec za 500 Kčs koupí dveře od stavebníka někde na Jílovišti. Laštovkovi slaví 65-tiny dědečka a pozvou Papírníkovi na víno. Ti rozlijí skleničku a ukáže se, že hodovali na ubrusem pokrytých schovaných dveřích. Je po přátelství, je po žertech. Ale dědeček Laštovka i v takové chvíli těží ze situace a schová Papírníkovi klíče od nových dveří. Nakonec si dědeček stěžuje, že mu pokazili narozeniny, které ovšem vůbec neměl.

Žanr: Komedija
Režirao: Ladislav Smoljak
Glume: Petr Nározný (Libor Papírník), Jana Synková (Madla Papírníková), Josef Kemr (Soused Lastuvka), Petr Popelka (Mladý Lastuvka), Václav Lohniský (Pojistovák), Oldřich Vlach (Príslusník VB)
Scenarij: Milon Cepelka, Zdeněk Sverák
Država: Czechoslovakia
Godina: 1976
Ocjena: 82 %
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska