Gledaj film
Gvozdeni poljubac
online

Film Gvozdeni poljubac
  Najava filma Gvozdeni poljubac Najava
Gledajte filmGvozdeni poljubac HD online . Isprobaj GONET.TV za 0.10 € (0.75 kn) za 14 dana bez ugovorne obveze. Naručite GONET.TV i gledajte 1 549 filmova putem inteneta na vašem TV-u ili računalu i 108 TV programa do 30 dana iz arhive i neograničenih uploada. Zabavite se uz goNET TV koji je već u0.10 € (0.75 kn)!

Informacije o filmu

Tvorba Sama Fullera potvrzuje, že označení béčkový film nemusí nutně znamenat sníženou uměleckou hodnotu daného díla. Nízký rozpočet (u Fullerových filmů často kolem 200 tisíc dolarů), méně natáčecích dnů a neznámí herci mohou do jisté míry stimulovat autorskou svobodu a tvůrčí nezávislost, zejména pokud s nimi nakládá tak strhující vypravěč a zároveň cílevědomý režisér jako Sam Fuller. Ve svém druhém a posledním filmu produkovaném dvojicí Leon Fromkess - Sam Firks zachycuje prostitutku Kelly (Constance Towersová) v okamžiku, kdy se rozhodne dát sbohem metropoli, jež jí přivodila jen smutek a zklamání. Žena toužící po novém životě však netuší, že i ve spořádaném Grantville se bude muset vyrovnat se zlovůlí a s pokrytectvím, které ji vyhnaly z anonymního velkoměsta. Násilí, pedofilie, prostituce, maloměšťácká morálka - ani v případě Nahého polibku se Fuller nedrží při zemi, pokud jde o témata, jež pranýřuje pro něj typicky razantním způsobem. Ve dnes už kultovním prologu Kelly zuřivě útočí kabelkou na opilého pasáka, aby si naposledy vynutila peníze, které jí dluží. Kamera (opět Stanley Cortez) suplující podvodníkův pohled mění nepřipraveného diváka v adresáta hněvu zoufalé ženy a zesiluje tak Fullerem zamýšlený efekt.

Žanr: Krimi, Drama
Režirao: Samuel Fuller
Glume: Constance Towers (Kelly), Anthony Eisley (Capt. Griff), Michael Dante (J.L. Grant), Virginia Grey (Candy), Patsy Kelly (Mac Head Nurse), Marie Devereux (Buff)
Scenarij: Samuel Fuller
Država: SAD
Godina: 1964
Ocjena: 72 %
Pustite ovaj sadržaj emitiran 2.3.2023 01:35 na kanalu FilmBox Arthouse
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska   Yкраїнська Yкраїнська