Gledaj film
Gympl
online

Film Gympl
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 108 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. GONET.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your GONET.TV today for just 59 kn !

Informacije o filmu

Pedantický fyzikář, strnulý češtinář, jalový tělocvikář, ekologický učitel výtvarky, mondénní ředitelka školy a další kantoři dle svých představ formují nebohé studenty na poněkud zkostnatělém gymnáziu. A tak málokoho studium opravdu baví a zajímá. Petr a Michal do školy raději nechodí a když tam náhodou zavítají, tak celé hodiny prospí, neboť po nocích stříkají graffiti. To je to jediné, co je kromě holek skutečně baví. Nebezpečné výpravy na střechy domů, ilegální pronikání do útrob metra, dramatické lezení na komín... Napětí, riziko dopadení a honičky s policií jsou opravdové, zábavné i kruté. A tak není divu, že se jejich bezradní rodiče věčně stresují a občas se v zájmu dostudování svých nezvedených potomků spojí s profesory.

Žanr: Drama, Komedija, Krimi
Režirao: Tomáš Vorel
Glume: Milan Steindler (Physics teacher Milan), Martin Zbrozek (Gym master), Filip Vorel (Jindra), Jan Kraus (Kolman), Pavel Telicka (Inspector), Ondřej Trojan (Policeman)
Država: Češka republika
Godina: 2007
Ocjena: 68 %
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska