Gledaj film
Hitler: Vzestup zla
online

Film Hitler: Vzestup zla
  Najava filma Hitler: Vzestup zla Najava
Ovaj sadržaj trenutno nije dostupan na GONET.TV-u. Međutim, pokušajte pustiti tisuće drugih emisija, filmova, serija, sadržaja za djecu, plus 109 hrvatskih i stranih TV kanala uživo i 30 dana unatrag. GONET.TV vam donosi najdužu arhivu i online prijenos uživo. Za maksimalnu udobnost gledanja, možete koristiti digitalne funkcije kao što su snimanje ili pauiranjea. Naručite svoj GONET.TV danas za samo 59 kn!

Informacije o filmu

Tento film z kanadské televizní produkce se snaží o rekonstrukci mládí, studia a vzestup diktátora Adolfa Hitlera, který vstoupil do dějin tím, že rozpoutal 2. sv. válku a díky jeho plánům "konečného řešení" se mu podařilo zabít miliony židů. Film zachycuje i jeho nejbližší spolupracovníky Rudolfa Hesse, Ernsta Röhma, ale i jeho neteř Geli nebo seznámení s jeho přítelkyní Evou Braunovou.

Režirao: Christian Duguay
Glume: Robert Carlyle (Adolf Hitler), Stockard Channing (Klara Hitlerová), Jena Malone (Geli Raubalová), Julianna Margulies (Helene Hanfstaenglová), Matthew Modine (Fritz Gerlich), Liev Schreiber (Ernst Hanfstaengl)
Država: Kanada, SAD
Godina: 2003
Ocjena: 73 %
Pustite ovaj sadržaj emitiran 16.5.2022 23:45 na kanalu ČT2
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska