Gledaj film
Hlídač č. 47
online

Film Hlídač č. 47
Ovaj sadržaj trenutno nije dostupan na GONET.TV-u. Međutim, pokušajte pustiti tisuće drugih emisija, filmova, serija, sadržaja za djecu, plus 110 hrvatskih i stranih TV kanala uživo i 30 dana unatrag. Isprobaj GONET.TV za 0.10 € (0.75 kn) za 14 dana bez ugovorne obveze. GONET.TV vam donosi najdužu arhivu i online prijenos uživo. Za maksimalnu udobnost gledanja, možete koristiti digitalne funkcije kao što su snimanje ili pauiranjea. Naručite svoj GONET.TV danas za samo 0.10 € (0.75 kn)!

Informacije o filmu

Josef Douša je železniční hlídač, který jednoho dne zachrání mladého muže před skokem pod vlak. Zachráněný muž se ovšem po incidentu zamiluje do Doušovy manželky. K tomu všemu ztrácí hlídač Douša načas sluch. Ačkoliv se mu sluch za určitý čas vrátí, předstírá Douša i nadále svoji hluchotu, aby zjistil, co si o něm, i o tušeném vztahu jeho ženy k Ferdovi, lidé říkají za jeho zády.

Žanr: Triler, Drama
Režirao: Filip Renc
Glume: Karel Roden (hlídač Douša), Lucia Siposová (Anna / Františka), Václav Jirácek (hrobník Ferda), Vladimír Dlouhý (Bartik), Miroslav Babusky, Peter Bláha
Godina: 2008
Ocjena: 72 %
Pustite ovaj sadržaj emitiran 16.5.2022 21:55 na kanalu ČT2
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska   Yкраїнська Yкраїнська