Gledaj film
Juno
online

Film Juno
  Najava filma Juno Najava
Gledajte filmJuno HD online . Naručite GONET.TV i gledajte 1 584 filmova putem inteneta na vašem TV-u ili računalu i 105 TV programa do 30 dana iz arhive i neograničenih uploada. Zabavite se uz goNET TV koji je već u59 kn!

Informacije o filmu

Juno je šestnáctiletá středoškolačka, která se potýká s nečekaným těhotenstvím. Otcem dítěte je další teenager Paulie, kterého ovšem ona nepovažuje za svého přítele. Chce, aby všechno skončilo jako špatný sen, ale zjišťuje, že musí začít situaci řešit. Využije pomoci své nejlepší přítelkyně Leah a uvažuje o Centru pro pomoc ženám, aby jí pomohlo s "rychlým potratem", jak tomu sama říká. Před klinikou ale potká svou kamarádku Su-Chin, která odmítá potraty a přesvědčí ji, aby svoje rozhodnutí změnila. Juno nakonec spolu s Leah nachází v Penny Saver inzerát od Marka a Vanessy Loringových, kteří zoufale touží po dítěti a právě zde začíná příběh mladičké dívky Juno a jejího dospívání.

Žanr: Drama, Komedija
Režirao: Jason Reitman
Glume: Ellen Page (Juno MacGuff), Michael Cera (Paulie Bleeker), Jennifer Garner (Vanessa Loring), Jason Bateman (Mark Loring), Allison Janney (Bren), J.K. Simmons (Mac MacGuff)
Scenarij: Diablo Cody
Država: SAD
Godina: 2007
Ocjena: 75 %
Pustite ovaj sadržaj emitiran 1.8.2022 21:05 na kanalu English Club TV
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska