Gledaj film
Kóma
online

Film Kóma
  Najava filma Kóma Najava
Ovaj sadržaj trenutno nije dostupan na GONET.TV-u. Međutim, pokušajte pustiti tisuće drugih emisija, filmova, serija, sadržaja za djecu, plus 111 hrvatskih i stranih TV kanala uživo i 30 dana unatrag. GONET.TV vam donosi najdužu arhivu i online prijenos uživo. Za maksimalnu udobnost gledanja, možete koristiti digitalne funkcije kao što su snimanje ili pauiranjea. Naručite svoj GONET.TV danas za samo 59 kn (7.83€)!

Informacije o filmu

Doktorka Susan Wheelerová zjistí, že na jednom z oddělení bostonské nemocnice pacienti až příliš často upadají do komatu a jsou velmi rychle odváženi do záhadného Jeffersonova institutu. Pustí se do pátrání na vlastní pěst a zjistí, že institut slouží ve velkém k ilegálnímu obchodu s lidskými orgány. Tím však ohrozila svůj život, protože se má jako nepohodlná svědkyně stát dalším z nedobrovolných dárců orgánů.

Režirao: Michael Crichton
Glume: Genevieve Bujoldová (Dr. Susan Wheelerová), Genevičve Bujold (Dr. Susan Wheeler), Michael Douglas (Dr. Mark Bellows), Elizabeth Ashley (Paní Emersonová), Rip Torn (Dr. George), Richard Widmark (Dr. George A. Harris)
Država: SAD
Godina: 1978
Ocjena: 69 %
Pustite ovaj sadržaj emitiran 29.4.2022 22:05 na kanalu STV1
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska   Yкраїнська Yкраїнська