Gledaj film
Osmy
online

Film Osmy
Ovaj sadržaj trenutno nije dostupan na GONET.TV-u. Međutim, pokušajte pustiti tisuće drugih emisija, filmova, serija, sadržaja za djecu, plus 109 hrvatskih i stranih TV kanala uživo i 30 dana unatrag. GONET.TV vam donosi najdužu arhivu i online prijenos uživo. Za maksimalnu udobnost gledanja, možete koristiti digitalne funkcije kao što su snimanje ili pauiranjea. Naručite svoj GONET.TV danas za samo 59 kn!

Informacije o filmu

Na úředníka podniku bytového hospodářství se valí jedna pohroma za druhou. Vyplavený byt, trhání osmiček - zubů modrosti a... podpis Charty 77. Píše se rok 1980 a Richard před pár měsíci v opilosti a spíše omylem podepsal Chartu 77 a od té doby se mu smůla doslova lepí na paty. Dnešek je vrcholem všeho! Odpoledne ho čeká trhání osmiček, což je něco, čeho se upřímně děsí. Než na to ale dojde, prožije celou řadu mnohem větších katastrof, proti kterým je trhání zubů učiněná legrace. Uzávěrka v práci, vdavekchtivá kolegyně, která nepochopila, že šlo jen o flirt, šéfovo ultimátum ohledně odvolání podpisu Charty... Prostě den blbec se vším všudy, kvůli kterému může buď přijít naprosto o vše, nebo díky kterému může konečně najít sám sebe!

Žanr: Komedija
Režirao: Jirí Strach
Glume: Ivan Trojan (Richard), Zuzana Stivínová (Marta), Gregor Bauer (Ota), Josef Dvorák (Zdenek), Jirí Dvorák (Janek), Zuzana Kajnarová (Hanicka)
Scenarij: Marek Epstein
Godina: 2014
Ocjena: 74 %
Pustite ovaj sadržaj emitiran 25.1.2022 20:10 na kanalu ČT1
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska