Gledaj film
Psycho
online

Film Psycho
  Najava filma Psycho Najava
Ovaj sadržaj trenutno nije dostupan na GONET.TV-u. Međutim, pokušajte pustiti tisuće drugih emisija, filmova, serija, sadržaja za djecu, plus 109 hrvatskih i stranih TV kanala uživo i 30 dana unatrag. GONET.TV vam donosi najdužu arhivu i online prijenos uživo. Za maksimalnu udobnost gledanja, možete koristiti digitalne funkcije kao što su snimanje ili pauiranjea. Naručite svoj GONET.TV danas za samo 59 kn!

Informacije o filmu

Marion Craneová, která se s ukradenými penězi vydává do Kalifornie, aby tu se svým zadluženým milencem Samem Loomisem začala nový život. Marion však není žádná protřelá zlodějka a nechová se zrovna profesionálně. Jednomu policistovi je nápadné, proč mladá žena nocuje v autě. Zrovna tak je překvapen obchodník s ojetými vozy, když Marion rychle vymění své auto za jiné a platí hotově. Krátce před cílem zastihne mladou ženu mohutný liják, před kterým se ukryje v malém hotelu nedaleko silnice, kde je jediným hostem psychopatického majitele.

Režirao: Alfred Hitchcock
Glume: Anthony Perkins (Norman Bates), Vera Miles (Lila Craneová), John Gavin (Sam Loomis), Janet Leigh (Marion Craneová), Martin Balsam (Detektiv Milton Arbogast), John McIntire (Šerif Al Chambers)
Scenarij: Joseph Stefano
Država: SAD
Godina: 1960
Ocjena: 85 %
Pustite ovaj sadržaj emitiran 22.5.2022 21:00 na kanalu STV2
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska