Gledaj film
The Others
online

Film The Others
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 108 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. GONET.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your GONET.TV today for just 59 kn !

Informacije o filmu

Je konec druhé světové války a Grace s dvěma dětmi čeká v Jersey na manželův návrat z bojů. Děti trpí alergií na sluneční světlo - jejich rozlehlý dům je proto celý potemnělý a v jeho zšeřelých zákoutí se kromě Grace, dětí a služebnictva skrývá cosi dalšího... Ti druzí se kromě mimořádného diváckého ohlasu setkali i s velmi příznivým přijetím u kritiky. Jde o stylově čistý horor - strach vytvářený atmosférou neustálého ohrožení, bez opulentních speciálních efektů. Pozornosti se dostalo i hereckému výkonu Kidmanové - označovaném za zřejmě její nejlepší vůbec.

Žanr: Drama, Horor, Misterija, Triler
Glume: Nicole Kidman (Grace Stewart), Fionnula Flanagan (Mrs. Bertha Mills), Christopher Eccleston (Charles Stewart), Alakina Mann (Anne Stewart), James Bentley (Nicholas Stewart), Eric Sykes (Mr. Edmund Tuttle)
Država: SAD, Španjolska, Francuska, Italija
Godina: 2001
Ocjena: 77 %
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska