Gledaj film
Traja muži na zabitie
online

Film Traja muži na zabitie
  Najava filma Traja muži na zabitie Najava
Ovaj sadržaj trenutno nije dostupan na GONET.TV-u. Međutim, pokušajte pustiti tisuće drugih emisija, filmova, serija, sadržaja za djecu, plus 109 hrvatskih i stranih TV kanala uživo i 30 dana unatrag. GONET.TV vam donosi najdužu arhivu i online prijenos uživo. Za maksimalnu udobnost gledanja, možete koristiti digitalne funkcije kao što su snimanje ili pauiranjea. Naručite svoj GONET.TV danas za samo 59 kn!

Informacije o filmu

Profesionální hráč Michel Gerfaut jde v noci domů a v lese najde těžce poraněného muže. Odveze ho do nemocnice. Vyjde najevo, že autonehoda, která zdánlivě způsobila jeho zranění, byla jen zastíracím manévrem. Muž byl totiž zastřelený. Od toho okamžiku Gerfauta pronásledují gangsteři - jak se ukáže, z pověření nesmírně bohatého obchodníka s drogami Emmericha. Ten si totiž myslí, že Gerfaut je ve spojení s jeho konkurenty. Do věci zatáhnou i Gerfautovu přítelkyni Béu.
Gerfautovi se přesto podaří vyváznout bez úhony a odstraní i Emmericha. Nabídku jeho následovníka Leprinceho, aby pro něho pracoval, však odmítá. Ten ho varuje, aby byl odteď vždy ve střehu. Jednoho dne Gerfauta na ulici zezadu zastřelí neznámy útočník...

Žanr: Triler, Drama, Krimi
Režirao: Jacques Deray
Glume: Alain Delon (Michel Gerfaut), Dalila Di Lazzaro (Béa), Michel Auclair (Leprince), Pascale Roberts (Paní Borelová), Lyne Chardonnet, Jean-Pierre Darras (Chocard)
Država: Francuska
Godina: 1980
Ocjena: 66 %
Pustite ovaj sadržaj emitiran 3.6.2022 22:05 na kanalu STV1
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska