Gledaj film
Velká vlaková loupež
online

Film Velká vlaková loupež
  Najava filma Velká vlaková loupež Najava
Ovaj sadržaj trenutno nije dostupan na GONET.TV-u. Međutim, pokušajte pustiti tisuće drugih emisija, filmova, serija, sadržaja za djecu, plus 109 hrvatskih i stranih TV kanala uživo i 30 dana unatrag. GONET.TV vam donosi najdužu arhivu i online prijenos uživo. Za maksimalnu udobnost gledanja, možete koristiti digitalne funkcije kao što su snimanje ili pauiranjea. Naručite svoj GONET.TV danas za samo 59 kn!

Informacije o filmu

V polovině minulého století byla Anglie zapojena do války na Krymu a své vojáky vyplácela ve zlatě. Každý měsíc putoval "zlatý náklad" z londýnské banky na pobřeží ve speciálním vagonu se dvěma trezory, k jejichž otevření byly potřeba čtyři klíče. Dva z nich měl přednosta londýnského nádraží, jeden prezident banky Edgar Trent a jeden ředitel banky Fowler. Zdálo se nemožné, že by někdo mohl trezory vyloupit. Dobrodruh Pierce však získal šikovné spolupracovníky a v tichosti si pořídil duplikáty všech čtyř klíčů. Tím skončila první fáze příprav na loupež století...

Režirao: Michael Crichton
Glume: Sean Connery (Edward Pierce), Donald Sutherland (Robert Agar), Lesley-Anne Down (Miriam), Alan Webb (Edgar Trent), Malcolm Terris (Henry Fowler), Robert Lang (Inspektor Sharp)
Scenarij: Michael Crichton
Država: Velika Britanija
Godina: 1979
Ocjena: 84 %
Pustite ovaj sadržaj emitiran 6.5.2022 20:00 na kanalu ČT2
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska