Film
Zapomenuté světlo

Film Zapomenuté světlo
Ovaj sadržaj trenutno nije dostupan na GONET.TV-u. Međutim, pokušajte pustiti tisuće drugih emisija, filmova, serija, sadržaja za djecu, plus 120 hrvatskih i stranih TV kanala uživo i 30 dana unatrag. Isprobaj GONET.TV za 0.10 € (0.75 kn) za 10 dana bez ugovorne obveze. GONET.TV vam donosi najdužu arhivu i online prijenos uživo. Za maksimalnu udobnost gledanja, možete koristiti digitalne funkcije kao što su snimanje ili pauiranjea. Naručite svoj GONET.TV danas za samo 0.10 € (0.75 kn)!

Informacije o filmu

Příběh vesnického faráře, který bojuje se státními úředníky i vyššími církevními představiteli za záchranu kostela, se odehrává na sklonku 80. let. Pro faráře Holého představuje víra v Boha neotřesitelnou hodnotu a navíc zápasí s pocitem vlastní zbytečnosti a bezmocnosti při setkání s chorobou milované Marjánky. Stejně bezmocný je i před socialistickým režimem, který arogantně likviduje hmotné i duchovní hodnoty.

Žanr: Drama
Glume: Bolek Polívka (Farář Holý), Veronika Zilková (Marjánka), Petr Kavan (Francek), Jiří Pecha (Klíma), Simona Peková (Klímová), Antonin Kinsky (Hrabě Kinský)
Scenarij: Milena Jelínek
Godina: 1996
Ocjena: 77 %
Emitirano na: ČT2
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska   Українська Українська