Gledaj film
Žena cez palubu
online

Film Žena cez palubu
Ovaj sadržaj trenutno nije dostupan na GONET.TV-u. Međutim, pokušajte pustiti tisuće drugih emisija, filmova, serija, sadržaja za djecu, plus 110 hrvatskih i stranih TV kanala uživo i 30 dana unatrag. Isprobaj GONET.TV za 0.10 € (0.75 kn) za 14 dana bez ugovorne obveze. GONET.TV vam donosi najdužu arhivu i online prijenos uživo. Za maksimalnu udobnost gledanja, možete koristiti digitalne funkcije kao što su snimanje ili pauiranjea. Naručite svoj GONET.TV danas za samo 0.10 € (0.75 kn)!

Informacije o filmu

Začínající novinářka Eva, chce, aby ji konečně brali vážně a proto se rozhodne věnovat tématu novodobého pirátství. V Thajsku se nalodí na velkou nákladní loď a doufá, že kapitán a posádka jí pomohou s přípravou článku. K jeho námětu se nakonec přiblíží blíže než čekala - a po zuby ozbrojení piráti budou jen jedno z nebezpečí, kterým bude muset na své bláznivé cestě mořem i džunglí čelit.

Žanr: Komedija, Avantura
Režirao: Peter Gersina
Glume: Peter Benedict (Kapitän Luther), Julia Hartmann (Eva), Stephan Hornung (Nik), Amporn Pankratok (Baal), Charlie Ruedpokanon (Rio), Niels-Bruno Schmidt (Fritz)
Scenarij: Peter Gersina
Država: Njemačka
Godina: 2017
Ocjena: 58 %
Pustite ovaj sadržaj emitiran 16.6.2022 21:20 na kanalu STV1
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska   Yкраїнська Yкраїнська