Jackie Chan

glumac|redatelj|scenarist|producent|kamera
Jackie Chan - Instinkt lovce
Jackie Chan - Instinkt lovce
Rođen: 7.4.1954, Victoria Peak, Hong Kong (70 godina)
Visina: 174 cm
Ime: Kong-sang Chan
Se sedmi celosvětovými filmovými hity (Rachot v Bronxu, První rána, Police Story 3, Operation Condor, Crime Story, Mr. Nice Guy a Božská relikvie), které měly mezinárodní premiéru a nejnovějším filmem Křižovatka smrti, který má premiéru na podzim a je pro JACKIE CHANA prvním velkorozpočtovým americkým filmem, se Jackiemu otevírá cesta k dobytí Ameriky. Više

Ačkoli Chanova popularita na asijském trhu je obrovská a jeho filmy v hongkongských v kinech vydělaly přes sedmdesát miliónů dolarů, jeho popularita v Americe je rozhodující pro světový úspěch a je proto jen pozitivním faktem, že stále vzrůstá. Stal se hrdinou v miniseriálech z amerických comicsů; uváděl předávání Oscarů v roce 1996; získal mnohá ocenění hollywoodu; v lednu minulého roku zanechal otisky svých nohou a rukou (a nosu) na chodníku před slavným Hollywoodským divadlem Chinese Theatre.

Jak se vyjádřil Hollywood Report ve svém vydání ze dne 6.května 1997, když pochvalně ocenil Chana: "Mistr přijíždí do Hollywoodu. Nebo spíše, Hollywood přichází za Mistrem."

Faktem ale je, že Chan a jeho talent se dostal do mezinárodního podvědomí díky jeho rostoucí popularitě doma. Jackie Chan se totiž stal v uplynulých dvaceti letech podle slov Richarda Corlisse z Time Magazine, "jednou z nejpopulárnějších filmových hvězd", tím, že dělal filmy svým vlastním stylem pro své publikum v hlavním asijském filmovém městě: Hongkongu.

Přes veškeré jeho akce v Hongkongu, fanklub Jackiho Chana z celého světa posílá na jeho filmy své diváky. A on si to plně zaslouží, protože neustále pracuje na zkvalitnění toho, co svým fanouškům poskytuje. Jackie Chan často píše, režíruje a produkuje projekty, kde používá techniku, kterou si pronajímá ze společností, které vytvořil, aby tak pozvedl technickou kvalitu filmů v hongkongu realizovaných. Dále také používá ve filmech kaskadéry, kteří jsou členy Jackie Chan Stuntmen's Association, stejně jako herci jsou vybíráni z jeho vlastní castingové a modelingové společnosti.

Inspirován skvělými filmovými komiky jako byli Buster Keaton a Harold Lloyd, přináší Chan ve svých filmech unikátní styl humoru a nebezpečných kaskadérských kousků, které dotáhl tak daleko, že se o totéž dodnes marně pokoušejí americké filmy.

Jackie Chan, vynikající znalec bojových umění a akrobat, vytvořil svou legendu, nejen úžasnou vynalézavostí a schopnostmi na hranici lidských možností, ale i tím, že ve svých filmech často riskoval svůj život. V jeho typickém sestřihu záběrů, které ukončují jeho filmy se Chanovi fanoušci mohou přesvědčit, že je opravdu nejlepší a že dosažení takové úrovně často také pěkně bolí.

K sebekázni a výkonnosti byl Jackie Chan vychováván už od svých sedmi let, kdy nastoupil do Chinese Opera Research School, kde se po sedm let devatenáct hodin denně učil přísné disciplíně Peking Opera. Jeho studium zahrnovalo herectví, zpěv, tanec, mimiku, akrobacii a různé druhy bojových umění.

Po dokončení školy pracoval v Shaw Brothers studios, kde se po dvou letech tréninku vypracoval od prostého kaskadéra na koordinátora kaskadérů. Poté, co producent viděl Chanův talent při vedení kaskadérů, dal mu jeho první dospělou roli ve filmu Little Tiger from Canton (1971).

Po několika titulech, které ukázaly Chanovy skutečné schopnosti, přinesly v roce 1978 filmy Škola hada a Mistrův syn Chanovi svobodu k vytvoření svébytného žánru: kung-fu komedie, který změnil filmový průmysl v Hongkongu. V roce 1980 režíroval Jackie Chan svůj první film, The Young Master, u kterého začala jeho dlouholetá spolupráce s producentem Raymondem Chowem, jehož společnost Golden Harvest Films natočila všechny následující Chanovy filmy.

Díky úspěchu filmu The Young Master, přivedl Chow Chana do USA, aby hrál ve snímku The Big Brawl a dále mu zařídil vedlejší roli ve filmu Tajný závod I, kde hrál vedle Burta Reynoldse, Rogera Moora a Farrah Fawcettové.

Se zkušenostmi s americkou filmovou technikou, se Chan vrátil domů rozhodnutý zlepšit hongkongský film. Stalo se tak u snímku Project A (1983), akční komedie, kde na konci vzdává poprvé hold americkým komikům, kteří ovlivnili jeho práci: natočil znovu velice nebezpečnou scénu s věžními hodinami, která proslavila Harolda Lloyda ve filmu O patro výš.

Chan se do USA vrátil ještě dvakrát jako herec ve filmu Velký závod II a Ochránce, předtím než byl oceněn v sekci festivalu New York Film Festival za film Police Story (1986). Po natočení filmů Project A, Police Story a v roce 1986 filmu Božská relikvie, se stal uznávaným hercem amerických filmových kritiků, kteří se stále více zamilovávali do hongkongských filmů. Souboj Chana a ostatních hongkongských filmařů s Hollywoodem se rozjel na plné obrátky. Zlom nastal ve chvíli, kdy Chan hrál ve filmu Rachot v Bronxu v roce 1994, který natáčela hongkongská produkce v Kanadě a byl vybrán firmou New Line Cinema pro americkou distribuci. Úspěch filmu Rachot v Bronxu pomohl k uvedení Chanových filmů v Americe.

Se všemi těmito úspěchy, to vypadá, že rok 1998 byl rokem Jackieho Chana v USA. Krátce po uvedení jeho nejnovějšího filmu Who Am I? v Hongkongu, kde je každý poslední film Jackieho Chana tradicí Čínského Nového roku (stejně jako v Americe vánoční show Radio City Music Hall), uvedla New Line akční komedii MNG. Americké nakladatelství Ballantine Books nedávno vydalo jeho autobiografii "I am Jackie Chan". Manje

Jackie Chan - filmovi online:

Zašto je GONET.TV najbolji
nejnizsi_cena
Najbolja cijena
Samo kod nas dobivate ukupno 124 TV kanala po najboljoj cijeni. Premium kanali, filmski, dokumentarni, sportski i dječji TV kanali.
30 dana zpetne_zhlednuti
Najdulje gledanje unatrag
Gledajte serije i vaše omiljene sadržaje do 30 dana od trenutka emitiranja.
bez_zavazku
Bez obveze
Možete bilo kada odlučiti hoćete li nastaviti ili otkazati pretplatu
eu
gdje god u EU
GONET.TV možete gledati ne samo u Hrvatskoj, ali i prilikom putovanja u EU, Island i Norvešku
neomezene_nahravani
Neograničeno snimanje
Na vama je koliko ćete filmova, serija ili emisija snimiti
vysoka_kvalita
Visoka kvaliteta reprodukcije
GONET.TV nudi 103 HD kanala u osnovnom paketu. Kvalitet reprodukcije možete mijenjati
videoteka
Videoteka, bez dodatnog plaćanja
Tisuće novih filmova mjesečno. Tu možete pronaći i more serija, dokumentaraca, crtića i sportskih sadržaja. Ukratko, za svakog ponešto
nizky_tok
Najmanja brzina podataka
Gledanje zahtijeva samo vrlo nizak protok podataka od 1,2 MB/s
zarizeni
Za svaki uređaj
Gledajte svoje omiljene sadržaje ne samo na televiziji, već i na prijenosnom računalu, mobilnom telefonu ili tabletu
Izaberi pravi paket za sebe

Prijavite se. Ove podatke ćete koristiti za prijavu u aplikaciju.

Odmah nakon aktivacije, možete gledati GONET.TV. Odmah nakon plaćanja GONET.TV će biti aktiviran.

Isprobajte na 10 dana za 0.10 €! Bez obveze Otkažite ili promijenite uslugu bilo kada Na TV-u, računalu ili pametnom telefonu
Korak 1 od 3 Odabir usluge
Korak 2 od 3 Napravi račun
Korak 3 od 3 Dostava i plaćanje Dostava Plaćanje
Osobni podatci
ZIP
Promo razdoblje 10 dana za 0.10 € vrijedi samo ako plaćate karticom, ili putem Google Paya. Promo razdoblje 10 dana za 0.10 € vrijedi samo ako plaćate karticom, ili putem Google Paya. Promo razdoblje 10 dana za 0.10 € vrijedi samo ako plaćate karticom, ili putem Google Paya. Pretplata na GONET.TV će biti aktivirana nakon uspješnog proknjiženja uplate.
Slažem se sa uvjetima korištenja, ugovorom, politikom privatnosti i sa automatskim plaćanjem karticom koje mogu otkazati bilo kada. Imam više od 18 godina i potvrđujem da je moje stalno boravište u Hrvatskoj.

Signal GONET.TV-a ne smije se dijeliti ili slati široj javnosti.
način dostave Odaberite način
GLS parcel delivery to hand GLS parcel delivery to hand Paket će vam dostaviti kurir između 08:00h i 17:00h. 7.83 € 7.83 € 7.83 € 7.83 €
Česká pošta parcel delivery to hand Česká pošta parcel delivery to hand Paket će vam dostaviti kurir između 08:00h i 17:00h. 7.83 € 7.83 € 7.83 € 7.83 €
Česká pošta parcel delivery to post office Česká pošta parcel delivery to post office Paket će biti dostavljen u najbližu poštu. 7.83 € 7.83 € 7.83 € 7.83 €
Packeta - Kućna dostava Packeta - Kućna dostava Pošiljku će kurir dostaviti na vašu adresu. 7.83 €
Packeta - Osobno preuzimanje Packeta - Osobno preuzimanje Dostava u najbliže mjesto preuzimanja 7.30 €
Želim pošiljku dostaviti na drugu adresu.
Dostava
ZIP
Adresa pošte:
Ukupna cijena za plaćanje
GONET.TV uslugu, uključujući HBO paket, aktivirat ćete odmah nakon plaćanja. GONET.TV pretplata će biti aktivirana čim primimo Vašu uplatu. O aktivaciji ćemo Vas obavijestiti putem e-maila.
  Natrag Nemam kreditnu karticu   Natrag
Još niste sigurni? Pogledajmo ponovno što dobivate
Najviše TV programa
Samo uz GONET.TV možete online gledati 124 kanala do 30 dana unatrag i neograničeno snimati u HD-u po nenadmašnoj cijeni.
Sa videotekom
Samo uz GONET.TV možete godišnje gledati 15.000 različitih filmova u videoteci, kao i tisuće serija, dokumentaraca i animiranih sadržaja. U tako velikoj videoteci uvijek lako možete pronaći zanimljive sadržaje koji vam odgovaraju.
Radi na svim uređajima bez smetnji
Na TV-u, računalu, mobitelu i tabletu. Zahvaljujući našem suvremenom kodeku H.265 dovoljna je internetska veza od samo 3 Mb/s i možete bez prekidanja gledati bilo gdje u EU.
tv
notebook-tablet box
Može biti vaš za 0.10 €
Otkrijte način gledanja televizije od kojeg se jednostavno nećete odvajati. Uz GONET.TV doživjet ćete slobodu kao nikada prije. Isprobajte na 10 dana za 0.10 € 124 kanala, do 30 dana unatrag, ogromnu videoteku s više od 2 607 filmova i super značajke koje već dugo želite imati. Nakon toga sve može biti vaše već od 4.99 € mjesečno, i naravno, bez ikakvih ugovora.
Najviše TV programa po nenadmašnoj cijeni Za svih 124 TV programa, dokumentarne filmove, sport, dječje programe, platite samo 8.99 € mjesečno.
Prvih 10 dana za 0.10 € Novi korisnike će uveseliti činjenica da GONET.TV mogu isprobati prvih 10 dana za samo 0.10 € (1 HRK).
Najdulje gledanje unatrag Očekuje vas najdulje gledanje unatrag - do 30 dana unatrag.
Sve bez ugovorne obveze Naša usluga je potpuno bez ugovorne obveze. Možete sami odlučiti želite li nastaviti koristiti uslugu ili sve otkazati.
Manja brzina interneta Za gledanje vam je potrebna brzina od samo 3 Mb/s. Zbog toga vam nije potreban najbrži internet, možete sve nesmetano gledati.
Neograničena i besplatna snimalica Vi određujete broj filmova, serija i ostalih sadržaja koje želite snimati. Nudimo neograničeno snimanje, bez dodatnog plaćanja.
HDHD emitiranje Uživajte u prijenosu uživo u HD kvaliteti. GONET.TV vam donosi 103 HD programa u osnovnom paketu.
Videoteka Posjetite našu TV videoteku i birajte tisuće filmova, serija, dokumentaraca, sadržaja za djecu i sportske događaje, sve online.
44 323 radio postaja Slušajte radio postaje iz cijelog svijeta. Birajte vaše omiljene glazbene žanrove, jezik ili zemlju.
Za svaki uređaj Gledajte TV sadržaje doma ili dok putujete. Zahvaljujući aplikaciji za pametne uređaje, možete gledati TV na vašem mobitelu, računalu ili bilo kojem Smart TV-u . Ako više volite klasični televizor, spojite se putem Android set-top boxa i uživajte u TV zabavi.
Za sve internet veze Naša platforma radi na svakoj internet vezi, svih pružatelja ovih usluga u Hrvatskoj. GONET.TV internet televiziju možete gledati putem Wi-fi veze, ethernet kabela ili putem mobilne internet veze.
Manja količina podataka Zahvaljujući H.265 kodeku, možemo vam ponuditi kvalitetan signal bez opterećenja vaše internet veze.
Skrivanje titlova GONET.TV podržava skrivanje titlova za TV programe.
PPovijest gledanja Provjerite popis sadržaja koje ste već pregledali i jednostavno nastavite gledati one koje niste pregledali do kraja.
Slični sadržaji U detaljima o sadržaju odmah ćemo vam pokazati slične sadržaje koji bi vam se mogli svidjeti.
Traileri i recenzije Za lakši izbor onoga što želite gledati, pogledajte trailer i ocjenu drugih korisnika.
Vremenska prognoza Sunčano, oblačno ili kišovito? Pratite vrijeme u vašem gradu.
Kalendar Zaboravljate blagdane svojih najmilijih? Sa GONET.TV-om ih imate svaki dan pred očima!
Dječji profil Zaštitite svoje dijete od lošeg utjecaja televizije i postavite samo dopuštene vrste sadržaja (poput programa za djecu) i one programe koji su sigurni za djecu.
Profili gledatelja Ako više ljudi (sin, majka, prijatelji...) gleda TV na vašem televizoru, možete im stvoriti profile. Tada će svi vidjeti samo svoje snimke, povijest, kao i unaprijed postavljene sadržaje za snimanje.
Cijele serije Zahvaljujući inteligentnom snimanju, možete gledati cijelu seriju.
Radi i u drugim zemljama Ako odete na godišnji odmor u Europsku uniju, GONET.TV će raditi.
ZOOM Ako neki sadržaji imaju crne trake pri vrhu i dnu, samo kliknite na postavke i odaberite funkciju "ZOOM". Film ili serija tada se proširuju na cijeli zaslon i možete ih nesmetano gledati.
Zvuk kao da ste u kinu Ako TV kanal emitira zvuk u 5.1 (npr. HBO), možete se opustiti i uživati ​​u savršenom zvuku, doživjeti sve čari kao da ste u kinu.
Prikaži sve prednosti
Što bi vas moglo zanimati
Kako to funkcionira i što mi treba?
GONET.TV je moderna online streaming platforma i možete je gledati na svojoj televiziji, Smart TV-u, prijenosnom računalu, mobilnom telefonu ili tabletu. Jedino što vam treba je internetska veza s minimalnom brzinom protoka podataka od 3Mb/s. Otkrijte sve podržane uređaje ovdje.

GONET.TV možete gledati bilo gdje u Hrvatskoj ili u ostatku EU gdje možete dobiti dovoljnu internetsku vezu.
Nudite li internet?
Nažalost, ne nudimo internet. Međutim, GONET.TV savršeno radi na internetskoj vezi bilo kojeg davatelja usluga.
Gdje mogu pronaći više informacija?
Odabir online TV usluge koja odgovara vašim potrebama nije lak zadatak. Zato smo pripremili mnoštvo pitanja i odgovora koji će vam pomoći u donošenju odluka. Samo kliknite ovdje.
Trebam li potpisati ugovor?
Ne. Ako GONET.TV ne odgovara vašim potrebama, možete ga otkazati bilo kada. Nema obveze pretplate.
Koja je cijena?
Pogledajte GONET.TV pakete i cjenik naših usluga ovdje.
Kako mogu naručiti GONET.TV?
Možete naručiti uslugu ovdje. Bez ugovorne obveze.
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Irska Irska   Poljska Poljska   Ukrajina Ukrajina