Gledaj seriju
Dobrodružství kriminalistiky
online

Serije  Dobrodružství kriminalistiky
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 108 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. GONET.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your GONET.TV today for just 59 kn !

Informacije o seriji

Cyklus hraných příběhů z různých oborů kriminalistiky. Na základě skutečných případů historických postav z řady zemí se rozvíjejí fabulované příběhy od založení prvního detektivního sboru v Anglii v roce 1747 až hluboko do století dvacátého. Jednotlivé epizody se zaměřují na momenty, v nichž se v práci kriminalistů uplatnily nové vědecké metody, např. trasologie, daktyloskopie, balistika, patologie, toxikologie, písmoznalectví, antropologie, mechanoskopie, rentgenologie či psychologie a na jejich zavedení do kriminalistické i soudní praxe.

Žanr: Krimi, Povijesni
Režirao: Antonín Moskalyk
Glume: Petr Kostka (Castilho), Pavel Rímský (Advocate Hummel), Radoslav Brzobohatý (Lucas), Ladislav Potmesil (Agent Kalina), Pavel Pípal (Balthazard), Gustav Bubník (Constable)
Godina: 1989-1992
Ocjena: 85 %
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska