Gledaj seriju
Grand hotel
online

Serije  Grand hotel
Ovaj sadržaj trenutno nije dostupan na GONET.TV-u. Međutim, pokušajte pustiti tisuće drugih emisija, filmova, serija, sadržaja za djecu, plus 109 hrvatskih i stranih TV kanala uživo i 30 dana unatrag. GONET.TV vam donosi najdužu arhivu i online prijenos uživo. Za maksimalnu udobnost gledanja, možete koristiti digitalne funkcije kao što su snimanje ili pauiranjea. Naručite svoj GONET.TV danas za samo 59 kn!

Informacije o seriji

Píše se rok 1905. Mladík Julio dorazí do Grand Hotelu, idylického místa uprostřed přírody, vyšetřovat zmizení své sestry. Získá práci jako číšník a setká se zde se sexy bohatou dcerou majitele. Zamiluje se do ní a pouští se tak do nebezpečného románku, zatímco ona se stává jediným člověkem, který mu pomáhá odhalit pravdu o zmizení jeho sestry. Zjistěte všechna tajemství a záhady skryté v nádherném Grand Hotelu.

Glume: Adriana Ozores (Do?a Teresa), Amaia Salamanca (Alicia Alarcón), Yon González (Julio Olmedo), Eloy Azorín (Javier Alarcón), Fele Martínez (Alfredo Vergara), Pep Anton Muńoz (Ayala)
Država: Španjolska
Godina: 2011
Ocjena: 88 %
Pustite ovaj sadržaj emitiran 4.5.2022 10:15 na kanalu RTL
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska