Gledaj seriju
My všichni školou povinní
online

Serije  My všichni školou povinní
Ovaj sadržaj trenutno nije dostupan na GONET.TV-u. Međutim, pokušajte pustiti tisuće drugih emisija, filmova, serija, sadržaja za djecu, plus 107 hrvatskih i stranih TV kanala uživo i 30 dana unatrag. GONET.TV vam donosi najdužu arhivu i online prijenos uživo. Za maksimalnu udobnost gledanja, možete koristiti digitalne funkcije kao što su snimanje ili pauiranjea. Naručite svoj GONET.TV danas za samo 59 kn!

Informacije o seriji

Seriál (1984) ze školního prostředí, ve kterém si učitelé, žáci a jejich rodiče hledají svou životní cestu, na které musí řešit své problémy. Můžeme v něm sledovat příběh nastupujícího učitele Michala Karfíka a jeho vztah s pionýrskou vedoucí Janou, nástup velmi živého žáčka Jirky Olivy do první třídy, kde se setkává s nervově nevyrovnanou učitelkou Hajskou, jeho bratrem Lubošem a jeho první láskou Jitkou Povějšovou, která řeší pubertální žárlivost krádeží, její nejlepší kamarádkou Barčou Hrdinovou, a spoustou dalších se prolínajících osudů z jedné školy.

Žanr: Drama, Obitelj
Režirao: Ludvík Ráza
Glume: Karel Augusta (Mr. Hrdina), Jiří Bartoska (Jirí Oliva), Jiřina Bohdalová (Joklová), Vladimír Brabec (Richard Jokl), Věra Galatíková (Libuse Martínková), Jaromír Hanzlík (Filip Povejs)
Država: Čehoslovačka
Godina: 1984
Ocjena: 64 %
Pustite ovaj sadržaj emitiran 3.4.2022 15:15 na kanalu ČT1
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska